Drukarka 3w1, jak wybrać najlepszą?

Drukarka 3w1, jak wybrać najlepszą?

Drukarki 3w1 to urządzenia wielofunkcyjne, które potrafią znacznie ułatwić pracę w biurze. Osoby, które chociaż raz pracowały z drukarkami 3w1 z pewnością nie wrócą do standardowych modeli drukarek. Drukarki 3w1 świetnie potrafią zastąpić nie tylko drukarkę jednofunkcyjną, ale również skaner i kserokopiarkę. Tak więc jedno urządzenie zastępuje nam trzy urządzenia — jest to nie tylko znaczna oszczędność pieniędzy, ale również oszczędność miejsca, ponieważ co jedno urządzenie w przestrzeni biura to nie trzy.

Czy drukarka jednofunkcyjna spełni Twoje oczekiwania?
Wybierając drukarkę, należy określić się, gdzie będzie ona użytkowana. Jeżeli drukarka będzie używana raz na jakiś czas w przestrzeni domowej, najlepszym rozwiązaniem będzie kupno modelu jednofunkcyjnego, jednakże sytuacja nieco się komplikuje w przypadku pracy w biurze — tutaj drukarka jednofunkcyjna może nie wystarczyć. W przestrzeni biura nie tylko przydaje się funkcja drukowania, ale również kserowania i kopiowania. W takim przypadku warto zapoznać się z ofertą drukarek 3w1, które nie tylko odznaczają się dobrą wydajnością, ale również szerokim wachlarzem funkcji — czasami nawet więcej niż trzech, dlatego wspomniana nazwa może wydawać się już nieadekwatna, bardziej prawidłowe okaże się określenie "urządzenie wielofunkcyjne".

Jakie funkcje powinna mieć drukarka 3w1?
Drukarki 3w1 oferują mnóstwo funkcji, które sprawią, że codzienne ich użytkowanie będzie proste, szybkie i nadzwyczaj sprawne. Jakie funkcje najczęściej spotkamy w drukarkach 3w1? Przede wszystkim funkcję dupleks, która oznacza możliwość druku dwustronnego, dzięki czemu dokument jest automatycznie drukowany na obu stronach arkuszu papieru. Kolejną funkcją drukarek 3w1 jest funkcja zintegrowanego faxu. Oczywiście niezwykle przydatną funkcją w dzisiejszych czasach jest Wi-Fi, czyli możliwość bezprzewodowego podłączenia urządzenia do sieci lokalnej i bezpośredniego drukowania z Internetu. Kolejną funkcją, o której nie można zapomnieć, jest dodatkowy podajnik papieru, który sprawdzi się przede wszystkim w większych firmach. Wspomniana funkcja gwarantuje nam sprawne drukowanie ważnych dokumentów — nie będziemy mieć do czynienia z sytuacją, w której zabraknie nam papieru podczas drukowania umowy czy ważnego pisma.

Wszystkie komentarze (0)
Zostaw swój komentarz
Ogólna ocena:

Podobne drukarnie

Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy
Ocena: 5/5 (21 opinii)
Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy
Ocena: 5/5 (9 opinii)

Często firmy posiadają znak wodny na dokumentach...
Obecnie wcale nie musimy iść do fotografa z klis...
Historia druku jest o tyle zakorzeniona w naszej ...
Czy zastanawialiście się kiedyś jak daleko moż...
Jeszcze kilka lat temu na rynku istniały jedynie ...
Druk offsetowy bywa nierzadko przeciwstawiany druk...