Leasing drukarek krok po kroku

Leasing drukarek krok po kroku

Rzeczywistość, w której żyjemy sprawiła, że czynności, na które dotąd nie zwracaliśmy uwagi, nagle stały się znacznie trudniejsze w realizacji. Pracujemy zdalnie i prowadzimy biznesy z domu, a to sprawiło, że musieliśmy przeorganizować swoje dotychczasowe życie. Jako że mieszkania stały się naszymi biurami, konieczne było dostosowanie tych powierzchni do pracy i wyposażenie ich w niezbędne sprzęty, z których być może dotychczas korzystaliśmy tylko w biurach oraz miejscach pracy. W wielu przypadkach zakup drukarki czy też urządzenia wielofunkcyjnego się po prostu nie opłaca. Dlatego też warto rozważyć usługi leasingu drukarek.

 

Od czego zacząć i na czym w ogóle polega leasing urządzeń biurowych?
Leasing drukarek to nowa, ale zyskująca coraz większą popularność usługa. Polega na zawarciu umowy między klientem a firmą dzierżawiącą, wedle której klient może w określonym czasie użytkować urządzenie, uiszczając za to odpowiednią opłatę. W zależności od umowy oraz specyfiki pracy klienta, leasing może być opłacany w formie miesięcznego abonamentu, albo należności za wszystkie wydrukowane w ciągu miesiąca materiały.

To, która opcja będzie bardziej korzystna, zależy przede wszystkim od tego, ile materiałów będzie drukować klient. W firmach, w których powstają duże ilości materiałów, lepiej sprawdzi się abonament. Z kolei u klientów, którzy drukują sporadycznie, korzystniej wypadnie opłata za ilość wydrukowanych kopii. Leasing jest bardzo wygodny i korzysta z niego wielu klientów. Dzierżawa dedykowana jest także firmom, które nie chcą inwestować środków na zakup sprzętu lub dopiero zaczynają przygodę z biznesem.

Leasing to nie tylko wybór i instalacja drukarki u klienta. W ramach umowy każdy klient ma zapewniony serwis, dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz możliwość odkupienia stosowanego sprzętu na korzystnych warunkach. Dzięki temu, że firma udzielająca leasingu ma wgląd w stan techniczny drukarki, możliwa jest szybka reakcja na usterki. Klient nie musi także myśleć o zakupie wymaganych materiałów eksploatacyjnych. Brzmi dobrze, prawda?

Aby skorzystać z usług leasingu drukarek, warto wybrać renomowaną firmę, specjalizującą się w sprzedaży drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych. DMD Tonery jest takim właśnie przedsiębiorstwem i proponuje klientom możliwość leasingu nowoczesnych drukarek oraz urządzeń biurowych.

Wszystkie komentarze (0)
Zostaw swój komentarz
Ogólna ocena:

Podobne drukarnie

Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy

Druk wielkoformatowy zwykle używają firmy, kt&oa...
Każdy właściciel drukarki przynajmniej raz zmag...
Wszędzie w Internecie jest mnóstwo reklam ...
Historia druku jest o tyle zakorzeniona w naszej ...
Czy zastanawialiście się kiedyś jak daleko moż...
Jeszcze kilka lat temu na rynku istniały jedynie ...