Leasing drukarek krok po kroku

Leasing drukarek krok po kroku

Rzeczywistość, w której żyjemy sprawiła, że czynności, na które dotąd nie zwracaliśmy uwagi, nagle stały się znacznie trudniejsze w realizacji. Pracujemy zdalnie i prowadzimy biznesy z domu, a to sprawiło, że musieliśmy przeorganizować swoje dotychczasowe życie. Jako że mieszkania stały się naszymi biurami, konieczne było dostosowanie tych powierzchni do pracy i wyposażenie ich w niezbędne sprzęty, z których być może dotychczas korzystaliśmy tylko w biurach oraz miejscach pracy. W wielu przypadkach zakup drukarki czy też urządzenia wielofunkcyjnego się po prostu nie opłaca. Dlatego też warto rozważyć usługi leasingu drukarek.

 

Od czego zacząć i na czym w ogóle polega leasing urządzeń biurowych?
Leasing drukarek to nowa, ale zyskująca coraz większą popularność usługa. Polega na zawarciu umowy między klientem a firmą dzierżawiącą, wedle której klient może w określonym czasie użytkować urządzenie, uiszczając za to odpowiednią opłatę. W zależności od umowy oraz specyfiki pracy klienta, leasing może być opłacany w formie miesięcznego abonamentu, albo należności za wszystkie wydrukowane w ciągu miesiąca materiały.

To, która opcja będzie bardziej korzystna, zależy przede wszystkim od tego, ile materiałów będzie drukować klient. W firmach, w których powstają duże ilości materiałów, lepiej sprawdzi się abonament. Z kolei u klientów, którzy drukują sporadycznie, korzystniej wypadnie opłata za ilość wydrukowanych kopii. Leasing jest bardzo wygodny i korzysta z niego wielu klientów. Dzierżawa dedykowana jest także firmom, które nie chcą inwestować środków na zakup sprzętu lub dopiero zaczynają przygodę z biznesem.

Leasing to nie tylko wybór i instalacja drukarki u klienta. W ramach umowy każdy klient ma zapewniony serwis, dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz możliwość odkupienia stosowanego sprzętu na korzystnych warunkach. Dzięki temu, że firma udzielająca leasingu ma wgląd w stan techniczny drukarki, możliwa jest szybka reakcja na usterki. Klient nie musi także myśleć o zakupie wymaganych materiałów eksploatacyjnych. Brzmi dobrze, prawda?

Aby skorzystać z usług leasingu drukarek, warto wybrać renomowaną firmę, specjalizującą się w sprzedaży drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych. DMD Tonery jest takim właśnie przedsiębiorstwem i proponuje klientom możliwość leasingu nowoczesnych drukarek oraz urządzeń biurowych.

Wszystkie komentarze (0)
Zostaw swój komentarz
Ogólna ocena:

Podobne drukarnie

Oceń drukarnie
pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy
Oceń drukarnie
pierwszy

Druk offsetowy bywa nierzadko przeciwstawiany druk...
Czasami możemy zauważyć, że nasza drukarka dru...
Każdy właściciel drukarki przynajmniej raz zmag...
Jeszcze kilka lat temu na rynku istniały jedynie ...
Często firmy posiadają znak wodny na dokumentach...
Czy masz dużo drukowania? Czujesz, że ciągle za...